212AS15007
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 212AS15007 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 212AS15007
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 212AS15007 Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5618 pcs Φύλλο δεδομένων 212AS15007
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 15V Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.50" L x 1.57" W x 1.40" H (63.5mm x 40.0mm x 35.5mm) Σειρά 212AS
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 1.1W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Αλλα ονόματα MT7149 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 15V 1.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 75mA
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις cULus