Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > LAL03VB2R2M
LAL03VB2R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LAL03VB2R2M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LAL03VB2R2M
Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LAL03VB2R2M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4043 pcs Φύλλο δεδομένων LAL03 TypeLA(L/N/P) Axial Leaded Inductors
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά LA, L Type Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα LA LAL 03VB 2R2M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 110MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA