Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > JMK105BJ224ME-R
JMK105BJ224ME-R
JMK105BJ224ME-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JMK105BJ224ME-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JMK105BJ224ME-R
Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JMK105BJ224ME-R Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.008" (0.20mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά M Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 587-4547-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές General Purpose