Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > WPRT20AB-3R3JB270
WPRT20AB-3R3JB270
WPRT20AB-3R3JB270
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WPRT20AB-3R3JB270 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος WPRT20AB-3R3JB270 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4949 pcs Φύλλο δεδομένων WPRT Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm)
Σειρά WPRT Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Rectangular Case Αλλα ονόματα 985-1595
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3 Ohms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound