Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > SPP1UL3R30JLF
SPP1UL3R30JLF
SPP1UL3R30JLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPP1UL3R30JLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPP1UL3R30JLF
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPP1UL3R30JLF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 278207 pcs Φύλλο δεδομένων SPP Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm) Σειρά SPP
Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 989-1258-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound Σύνθεση Wirewound