Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > LOB3R015FLF
LOB3R015FLF
LOB3R015FLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LOB3R015FLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LOB3R015FLF
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES METAL 0.015 OHM 3W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LOB3R015FLF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή RES METAL 0.015 OHM 3W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66915 pcs Φύλλο δεδομένων LOB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm) Σειρά LOB
Λειτουργία του πίνακα 15 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 989-1104-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Σύνθεση Metal Element