Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HM66-10150LFTR7
HM66-10150LFTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HM66-10150LFTR7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HM66-10150LFTR7
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HM66-10150LFTR7 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5421 pcs Φύλλο δεδομένων HM66 Model
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HM66 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 295 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 295 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 450mA Τρέχουσες - Κορεσμός -