Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HM53-007R8HLF
HM53-007R8HLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HM53-007R8HLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HM53-007R8HLF
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 7.8UH 5.7A 12.9 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HM53-007R8HLF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 7.8UH 5.7A 12.9 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5913 pcs Φύλλο δεδομένων HM53 Model
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia (17.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HM53 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 7.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 7.8µH Unshielded Toroidal Inductor 5.7A 12.9 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 12.9 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.7A Τρέχουσες - Κορεσμός -