Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HM17-855181LF
HM17-855181LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HM17-855181LF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HM17-855181LF
Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 180UH 620MA 890 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HM17-855181LF Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 180UH 620MA 890 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4891 pcs Φύλλο δεδομένων HM17 Model
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HM17 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 890 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 890 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 620mA Τρέχουσες - Κορεσμός -