Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > LR2010-R033FW
LR2010-R033FW
LR2010-R033FW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LR2010-R033FW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LR2010-R033FW
Κατασκευαστής TT Electronics/Welwyn
Περιγραφή RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LR2010-R033FW Κατασκευαστής TT Electronics/Welwyn
Περιγραφή RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4443 pcs Φύλλο δεδομένων LR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 1W Τάσης - Ανάλυση 2010
Πάχος (Max) 200ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Σειρά LR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2010 (5025 Metric) Άλλα ονόματα 985-1201-2
LR2010R033FW
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LR2010-R033FW Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.033 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 0.033 OHM 1% 1W 2010 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film
εύρος ζώνης 0.033
Σχετικά προϊόντα
LR20 F/BF8 Image
  • Μέρος#:LR20 F/BF8
  • Κατασκευαστές:FDK America
  • Περιγραφή:BATT PK 12V D SZ ALKALINE