Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > LR1206-R04FW
LR1206-R04FW
LR1206-R04FW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LR1206-R04FW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LR1206-R04FW
Κατασκευαστής TT Electronics/Welwyn
Περιγραφή RES SMD 0.04 OHM 1% 1/2W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LR1206-R04FW Κατασκευαστής TT Electronics/Welwyn
Περιγραφή RES SMD 0.04 OHM 1% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5013 pcs Φύλλο δεδομένων LR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση 1206
Πάχος (Max) 200ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm)
Σειρά LR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 1206 (3216 Metric) Άλλα ονόματα 985-1188-2
LR1206R04FW
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LR1206-R04FW Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.04 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 0.04 OHM 1% 1/2W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film