Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMCJ75CA R7G
SMCJ75CA R7G
SMCJ75CA R7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMCJ75CA R7G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMCJ75CA R7G
Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMCJ75CA R7G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174101 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ5.0(A) - SMCJ170(A)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά SMCJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ75CA R7GTR
SMCJ75CA R7GTR-ND
SMCJ75CAR7GTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMCJ75C-E3/9AT Image
SMCJ75CA-E3/9AT Image
SMCJ75AHR7G Image
SMCJ75CA Image
  • Μέρος#:SMCJ75CA
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 121V SMC
  • Σε απόθεμα:263625
SMCJ75CA V6G Image
SMCJ75CA-13 Image
SMCJ75CA-13-F Image
SMCJ75CA-M3/57T Image
SMCJ75C-E3/57T Image
SMCJ75CA Image
  • Μέρος#:SMCJ75CA
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Σε απόθεμα:236862
SMCJ75CA V7G Image
SMCJ75CA Image
SMCJ75C Image
  • Μέρος#:SMCJ75C
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 127.05V DO214AB