Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMBJ28CA R5G
SMBJ28CA R5G
SMBJ28CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMBJ28CA R5G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMBJ28CA R5G
Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs21250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMBJ28CA R5G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470451 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 31.1V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB)
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ28CA R5GTR
SMBJ28CA R5GTR-ND
SMBJ28CAR5GTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13.8A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMBJ28CA-13 Image
SMBJ28CA-E3/52 Image
SMBJ28AHR5G Image
SMBJ28CA-M3/52 Image
SMBJ28CA-13-F Image
SMBJ28CA-QH Image
  • Μέρος#:SMBJ28CA-QH
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:TVS DIODE 28V 45.4V SMB
  • Σε απόθεμα:277832
SMBJ28CA-HRA Image
SMBJ28CA M4G Image
SMBJ28C Image
  • Μέρος#:SMBJ28C
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 28V 47.67V DO214AA