Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMAJ12CA R3G
SMAJ12CA R3G
SMAJ12CA R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMAJ12CA R3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMAJ12CA R3G
Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs3600 pcs5400 pcs12600 pcs45000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMAJ12CA R3G Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 725116 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ5.0(A) - SMAJ188(A)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ12CA R3GTR
SMAJ12CA R3GTR-ND
SMAJ12CAR3GTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMAJ12ATR Image
SMAJ12CA-Q Image
  • Μέρος#:SMAJ12CA-Q
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:TVS DIODE 12V 19.9V SMA
  • Σε απόθεμα:510910
SMAJ12CA-13-F Image
SMAJ12CA M2G Image
SMAJ12AHM2G Image
SMAJ12CA Image
  • Μέρος#:SMAJ12CA
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Σε απόθεμα:695419
SMAJ12CA-13 Image
SMAJ12AHR3G Image
SMAJ12CA-E3/5A Image
SMAJ12CA Image
  • Μέρος#:SMAJ12CA
  • Κατασκευαστές:AVX Corporation
SMAJ12CA Image
  • Μέρος#:SMAJ12CA
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
SMAJ12CA-TP Image
SMAJ12CA-QH Image
  • Μέρος#:SMAJ12CA-QH
SMAJ12CA-M3/5A Image
SMAJ12CA-M3/61 Image
SMAJ12CA-E3/61 Image
SMAJ12C-E3/5A Image
SMAJ12C-E3/61 Image
SMAJ12CA-TR Image
SMAJ12C Image
  • Μέρος#:SMAJ12C
  • Περιγραφή:TVS DIODE 12V 20.9V DO214AC