Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > BZD27C30P RVG
BZD27C30P RVG
BZD27C30P RVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZD27C30P RVG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZD27C30P RVG
Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZD27C30P RVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 30V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Sub SMA Σειρά -
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-219AB Αλλα ονόματα BZD27C30P RVGTR
BZD27C30P RVGTR-ND
BZD27C30PRVGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 30V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 22V