Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > BZD27C200P RVG
BZD27C200P RVG
BZD27C200P RVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZD27C200P RVG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZD27C200P RVG
Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 1W SUB SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZD27C200P RVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE ZENER 200V 1W SUB SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 200V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Sub SMA Σειρά -
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-219AB Αλλα ονόματα BZD27C200P RVGCT
BZD27C200P RVGCT-ND
BZD27C200PRVGCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 750 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 200V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 150V