Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Φερρίτες-κυβάκια και μάρκες > MMZ2012D121BTD25
MMZ2012D121BTD25
MMZ2012D121BTD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MMZ2012D121BTD25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MMZ2012D121BTD25
Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MMZ2012D121BTD25 Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2141378 pcs Φύλλο δεδομένων MMZ Series BriefMMZ2012 Series, Auto Datasheet
Κατηγορία Φίλτρα Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά MMZ Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 445-172852-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.041" (1.05mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 500mA