Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RP1005S-R18-G
RP1005S-R18-G
RP1005S-R18-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RP1005S-R18-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RP1005S-R18-G
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.18 OHM 2% 1/6W 0402
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος RP1005S-R18-G Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.18 OHM 2% 1/6W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5845 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL, RP, RPH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά RP
Λειτουργία του πίνακα 180 mOhms Ισχύς (Watts) 0.167W, 1/6W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 180 mOhms ±2% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film