Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL7520WS-R15-F
RL7520WS-R15-F
RL7520WS-R15-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL7520WS-R15-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL7520WS-R15-F
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.15 OHM 2W 3008 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RL7520WS-R15-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.15 OHM 2W 3008 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 304720 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0830
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms Ισχύς (Watts) 2W