Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL3720T-R018-G
RL3720T-R018-G
RL3720T-R018-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL3720T-R018-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL3720T-R018-G
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.018 OHM 1/2W 1508 WIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος RL3720T-R018-G Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.018 OHM 1/2W 1508 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 383521 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0815
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 18 mOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W