Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL3264L4-R050-F
RL3264L4-R050-F
RL3264L4-R050-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL3264L4-R050-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL3264L4-R050-F
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1% 1W 2512
Product parameter
Αριθμός μέρος RL3264L4-R050-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87450 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL-L Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms Ισχύς (Watts) 1W