Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL1632R-R150-F
RL1632R-R150-F
RL1632R-R150-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL1632R-R150-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL1632R-R150-F
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.15 OHM 1% 1/2W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RL1632R-R150-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.15 OHM 1% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 565099 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintRL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W