Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XZFMYK10C2
XZFMYK10C2
XZFMYK10C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XZFMYK10C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XZFMYK10C2
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 2DIGIT YLW CC SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XZFMYK10C2 Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 2DIGIT YLW CC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42542 pcs Φύλλο δεδομένων XZFMYK10C2
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 590nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SMD, No Lead
Αριθμός χαρακτήρων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 14mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow 7-Segment 2 Character Common Cathode 1.95V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Cathode