Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XZFDGK10A2
XZFDGK10A2
XZFDGK10A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XZFDGK10A2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XZFDGK10A2
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CA SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος XZFDGK10A2 Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5259 pcs Φύλλο δεδομένων XZFDGK10A2
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 515nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 102.5mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SMD, No Lead
Αριθμός χαρακτήρων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 65mcd Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 3V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead Τρέχουσες - Test 10mA