Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XZFBBA10C
XZFBBA10C
XZFBBA10C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XZFBBA10C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XZFBBA10C
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT BLUE CC SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XZFBBA10C Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT BLUE CC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40485 pcs Φύλλο δεδομένων XZFBBA10C
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 468nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.05V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 120mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 5mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.05V 10mA 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Cathode