Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Ένδειξη LED - διακριτά > XLDGK20DLSDLCR
XLDGK20DLSDLCR
XLDGK20DLSDLCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XLDGK20DLSDLCR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XLDGK20DLSDLCR
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή LED GRN DIFFUSED RADIAL LEAD T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XLDGK20DLSDLCR Κατασκευαστής SunLED
Διαθέσιμη ποσότητα 259107 pcs Φύλλο δεδομένων XLDGK20DLSDLCR
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 515nm
Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.3V
Οπτική γωνία 100°, 50° Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 2590mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Διαφάνεια φακού Diffused Στυλ φακό / Μέγεθος Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm
φακός χρώμα Green Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 7.00mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V Radial Τρέχουσες - Test 20mA