Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XDMDK100C
XDMDK100C
XDMDK100C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XDMDK100C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XDMDK100C
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 101.2MM RED 1DIGIT CC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος XDMDK100C Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 101.2MM RED 1DIGIT CC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5730 pcs Φύλλο δεδομένων XDMDK100C
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 645nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 7.4V Μέγεθος / Διαστάσεις 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 150mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (4.210", 107.00mm)
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 74mcd Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 3.98" (101.20mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 7.4V 10mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm) Τρέχουσες - Test 10mA