Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > PTC28SAFN
PTC28SAFN
PTC28SAFN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTC28SAFN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PTC28SAFN
Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PTC28SAFN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5493 pcs Φύλλο δεδομένων Square Post Header
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά -
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.950" (24.13mm)
Αλλα ονόματα S1062-28 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.620" (15.75mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm)