Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες πληκτρολογίου > FT2K0503
FT2K0503
FT2K0503
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FT2K0503 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FT2K0503
Κατασκευαστής Storm Interface
Περιγραφή SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 957 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FT2K0503 Κατασκευαστής Storm Interface
Περιγραφή SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 957 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης Pin Header
Τύπος Αλλαγής Conductive Rubber Σειρά 5000
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 169.00mm x 111.00mm Τύπος εξόδου Matrix