Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW5JT5R10
WW5JT5R10
WW5JT5R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW5JT5R10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW5JT5R10
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5.1 OHM 5W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WW5JT5R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5.1 OHM 5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138105 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 5.1 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW5JT5R10CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound