Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW3JT22K0
WW3JT22K0
WW3JT22K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW3JT22K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW3JT22K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22K OHM 3W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WW3JT22K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22K OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84485 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 22 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW 5 22K 5% R