Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW2AFT10K0
WW2AFT10K0
WW2AFT10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW2AFT10K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW2AFT10K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10K OHM 2.5W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WW2AFT10K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10K OHM 2.5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177434 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms Ισχύς (Watts) 2.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW 2A 10K 1% R