Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW1FT95R3
WW1FT95R3
WW1FT95R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW1FT95R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW1FT95R3
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος WW1FT95R3 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 248604 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 95.3 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW 1 95.3 1% R