Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW12FB16R9
WW12FB16R9
WW12FB16R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW12FB16R9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW12FB16R9
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 16.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WW12FB16R9 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 16.9 OHM 0.4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193055 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 16.9 Ohms Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW H 16.9 1% B