Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WRF3JB5R10
WRF3JB5R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WRF3JB5R10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WRF3JB5R10
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 3W 5.1 OHM 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος WRF3JB5R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 3W 5.1 OHM 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5994 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWRF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -80/ +900ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm) Σειρά WRF
Λειτουργία του πίνακα 5.1 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WRF 3 5.1 5% A