Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WCB2FB33R0
WCB2FB33R0
WCB2FB33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WCB2FB33R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WCB2FB33R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 2W 33 OHM 1%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WCB2FB33R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 2W 33 OHM 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139022 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWCB, WCBF, NWCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Σειρά WCB
Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WCB 2 33 1% B