Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM3JB100R
VM3JB100R
VM3JB100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM3JB100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM3JB100R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VM3JB100R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470947 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα VM 3 100 5% B