Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM2JB10R0
VM2JB10R0
VM2JB10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM2JB10R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM2JB10R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 2W 10 OHM 2W 5% VERT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VM2JB10R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 2W 10 OHM 2W 5% VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 610486 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα VM 2 10 5% B
VM2105%B
VM2105%B-ND