Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM6227FTR133
SM6227FTR133
SM6227FTR133
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM6227FTR133 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM6227FTR133
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.133 OHM 1% 3W 6227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM6227FTR133 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.133 OHM 1% 3W 6227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100183 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6227
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 133 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6227 J-Lead
Αλλα ονόματα SM 3 0.133 1% R