Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM4124FTR100
SM4124FTR100
SM4124FTR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM4124FTR100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM4124FTR100
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 2W 4124
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM4124FTR100 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.1 OHM 1% 2W 4124 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103216 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4124
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms Ισχύς (Watts) 2W