Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM4124FBR200
SM4124FBR200
SM4124FBR200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM4124FBR200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM4124FBR200
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.2 OHM 1% 2W 4124
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM4124FBR200 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.2 OHM 1% 2W 4124 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161846 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4124
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 4124 J-Lead
Αλλα ονόματα SM 2 0.2 1% B