Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM4124DT442R
SM4124DT442R
SM4124DT442R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM4124DT442R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM4124DT442R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 442 OHM 0.5% 2W 4124
Product parameter
Αριθμός μέρος SM4124DT442R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 442 OHM 0.5% 2W 4124 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96988 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4124
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 442 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4124 J-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 442 Ohms ±0.5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound