Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM2615FT232R
SM2615FT232R
SM2615FT232R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM2615FT232R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM2615FT232R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 232 OHM 1% 1W 2615
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM2615FT232R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 232 OHM 1% 1W 2615 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129203 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2615
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 232 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2615 J-Lead
Αλλα ονόματα SM 1 232 1% R