Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > RV241K14T
RV241K14T
RV241K14T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RV241K14T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RV241K14T
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RV241K14T Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 487099 pcs Φύλλο δεδομένων RV Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V
Σειρά RV Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm Αλλα ονόματα RV241K14TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 63J Λεπτομερής περιγραφή 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 830pF @ 1kHz