Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSPF3JA100R
RSPF3JA100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSPF3JA100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSPF3JA100R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSPF3JA100R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 466637 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSPF, RSPL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -200/ +350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Σειρά RSPF
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RSPF 3 100 5% T