Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSMF3GT1K30
RSMF3GT1K30
RSMF3GT1K30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSMF3GT1K30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSMF3GT1K30
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.3K OHM 3W 2% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RSMF3GT1K30 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.3K OHM 3W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 715890 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Σειρά RSMF
Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RSM 3 1.3K 2% R