Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSMF2FB15R0
RSMF2FB15R0
RSMF2FB15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSMF2FB15R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSMF2FB15R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSMF2FB15R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1363389 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 2W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) ±200ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Σειρά RSMF Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RSMF2FB15R0
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 15 Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES 15 OHM 2W 1% AXIAL