Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSMF1GTR470
RSMF1GTR470
RSMF1GTR470
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSMF1GTR470 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSMF1GTR470
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.47 OHM 1W 2% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSMF1GTR470 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.47 OHM 1W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1418177 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Σειρά RSMF
Λειτουργία του πίνακα 470 mOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RSM 1 0.47 2% A
RSM 1 0.47 2% A-ND