Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSMF12JT2K20
RSMF12JT2K20
RSMF12JT2K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSMF12JT2K20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSMF12JT2K20
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος RSMF12JT2K20 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4754314 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Σειρά RSMF
Λειτουργία του πίνακα 2.2 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RSMF 1/2 2.2K 5% R