Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RSMF12FT15R0
RSMF12FT15R0
RSMF12FT15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RSMF12FT15R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RSMF12FT15R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RSMF12FT15R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1154660 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Σειρά RSMF
Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RSM 1/2 15 1% R
RSM 1/2 15 1% R-ND